| TeQui a întrebat:

Buna baietii! am si eu o intrebare, cum ar trebuie sa fie fata perfecta pentru voi >? astept raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| victor1k a răspuns:

De ce perfectiunea sa nu existe? Eu pot spune despre cineva ca este perfect din punctul meu de vedere, iubirea transforma totul la superlativ.

Fata perfecta. Draguta, desteapta, curata, puntuala.

FAIL

| danypoli95 a răspuns:

Nu exista om perfect.

| NightHeaven a răspuns:

Fata perfecta, ca si baiatul perfect, nu exista. Trist dar adevarat. Desi toate fetele viseaza la printi de disney si toti baietii la staruri porno, realitatea face ca fetele si baietii normali sa aiba atat defecte cat si calitati. Eu ca persoana bi, vad la baieti si fete de obicei doar calitatile insa sa zici ca ai gasit vreodata fata sau baiatul perfect e prea multhappy Ca un sfat, incearca sa iti gasesti pe cineva cu ale carui sau carei defecte poti trai si le poti trece cu vederea, nu ale carei sau carui perfectiuni pot fi niste puncte negative mai tarziu. Pana la urma, daca persoana este inteligenta si arata cat de cat ok, cred ca e de ajuns tinand cont ca multi prosti sunt pe pamantul asta. Peace! NightHeaven