| lulugabi a întrebat:

Intrebare pentru cei care sunt la liceu. Cum este la liceu?laughing))Cum sunt elevii, profesorii, cum se comporta cei mari cu bobocii?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

La inceput este greu pana te obisnuiesti cu noii colegi, cu profesorii, cu materiile predate. Apoi, daca reusesti sa-ti faci prieteni, este placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos

| Criss197 a răspuns:

Greu nasol profesorii nu mai sunt atat de indulgenti dar in acelasi timp este si foarte frumos. Cei mari la inceput de an rad ne boboci laughing