| anonim_4396 a întrebat:

Probabil ati mai vazut sute de intrebari despre asta, dar ce parere aveti despre liceul Cantemir Voda? Cum vi se par profesorii? Am auzit numai chestii de bine despre liceu, dar as vrea sa stiu si de la voi.
Uhm... si inca ceva. Cum sunt elevii? Adica... cum se poarta ceilalti cu bobocii?
Probabil am niste intrebari idioate, dar chiar as vrea sa aflu mai multe despre acest liceu... Multumesc. ^^

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti din Bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh... si am uitat. Este adevarata chestia cu bataia cu oua? o_o

| Pikaciuuu a răspuns:

Da este adevărată faza cu ouăle