| BadBoyy a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce calitati ar trebui sa aiba un baiat pentru ca sa placa fetelor(atat calitati fizice cat si psihice)? dau funda!?

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Sunt o persoana superficiala asa ca spun ca aspectul fizic e important blushing.Imi place ca baiatul sa aiba o fata frumoasa si sa fie dragut.Nu vreau sa fie foarte slab dar nici gras happy. Trebuie sa fie atent, amabil si romantic cu mine happy Trebuie sa ma proetejeze dar si sa imi dea putin spatiubatting eyelashes Te pup :*

| DeniZu a răspuns:

Fizice : sa fie mai inalt decat fata, sa aiba un aspect fizic placut, sa aiba ochi, buze, par care sa ii defineasca trasaturile fetei, sa o contureze...
Trasaturi morale :
sa fie prietenos, abordabil, de treaba, sa se abtina sa vorbeasca urat in preajma fetei (asta in cazul in care ea nu vorbeste urat), sa fie dragut cand vine vorba de anumite probleme, el sa se ofere sa ajute...sau macar sa incerce sa ajute