| Kiddy1998 a întrebat:

O intrebare pentru fete :

Ce calitati ar trebui sa aiba un baiat?

7 răspunsuri:
| Lorely a răspuns:

Amuzant (in limita bunului simt), destept dar nu foarte, sa nu fie foarte frumos dar nici urat, mai inalt ca fata, sa nu fie prea slab (ca o sa para fata grasa), sa fie matur dar si copilaros, sa fie tandru, romantic, sa iti puna zambetul pe fata!

| Daydream a răspuns:

Sa fie destept, sincer, tandru si cel mai important ROMANTIC si sa-mi faca mici cadouri, nu ma refer la parfumuri scumpe, haine sau bijuterii ci doar la cate un trandafir sau o dedicatie de dragoste din cand in cand!

| WildLatte a răspuns:

Sa fie fidel, sincer, intelegator, amuzant, tandru, educat, deschis la orice subiect, nu sa fie cine stie ce geniu, dar cand ies cu el in lume atunci cand deschide gura sa nu-mi fie rusine.

| Kiddy1998 explică:

Va multumesc tuturor :* :* :*

| KiGtOgT a răspuns:

Sa fie amuzant si sincer, comunicativ. Nu as vrea o gorila care sa se dea mare sau cu influenta. E important si sa ai ce sa vorbesti cu el happy

| SzbInfinite a răspuns:

Păăi să fie amuzant, să arate bine, să fie de încredere, să fie inteligent, simpatic, să se inţeleagă bine cu toţi şi în special să mă înţeleagă. ♥

| DenisukaTzutzy a răspuns:

Eee... Buna intrebare! In primul rand repectul e unul din principiile de baza. Restul vine de la sine, precum: gentiletea, tandretea etc. Funda?