| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: cum ati preferata sa va spuna cineva, ca sunteti extrem de frumoase (atractive, feminine, superbe, un corp uluitor) dar proaste SAU sa va spuna ca sunteti ft inteligente (intelepte, istete, descurcarete, etc) dar urate? big grin

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Nu cred ca exista vreo persoana care sa se simta bine atunci cand cineva ii spune ca este proasta sau urata. Am dreptate? Toata treaba sta in felul tau de a te exprima.

O zi buna!happy

| iubita_7132 a răspuns:

Sa imi spuna ce simte, ce parere are despre mine, sa fie sincer

| conny3 a răspuns:

Mai bine nici una nicki altalaughing