| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Daca un baiat simpatic si inalt va curteaza dar acesta are burta ( adica nu este nici gras, nici cu patratele pe abdomen, ci are niste grasime abdominala ) il respingeti?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Banuiesc ca tu corespunzi acestei descrieri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| lovecats123 a răspuns:

Nu

| princess004 a răspuns:

Daca e frumos evident ca nu.

| anonim_4396 explică (pentru princess004):

Pai cum asa? nu erati voi cu "sufletul conteaza"? vai vai

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Frumos sa fie

| Solstiţ1u a răspuns:

Pai, l-as tachina putin pe tema asta caci ma deranjeaza putintel sa ma vad pe mine slaba cu el cu burtica, dar nu l-as respinge. Cum am mai zis l-as tachina ca sa il motivez intr-un fel sa o dea jos. Daca nu o da, tot al meu ramane happy

| AlexandraMaria01 a răspuns:

Buna! Banuiesc ca tu esti cel descriswinking
In niciun caz nu as refuza un baiat care indeplineste caracteristicile enumerate de tine! in primul rand nimeni nu e perfect,atata timp cat fata iubeste un baiat pentru calitatile lui, trebuie sa o faca si pentru defecte, si invers! Niciodata nu as respinge, asta ar da dovada ca nu il iubesti cu adevarat! Iubirea nu inseamna ca baiatul sa aiba patratele, cu ce te ajuta patratelele? Ele spun ca te iubesc si iti spun vorbe dulci? Categoric, nu! Sper ca te-am convinswinking numai bine!