| IQOnly a întrebat:

Intrebare pentru fete, va plac baietii buni sau rai? Va rog argumentati!

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietii bunilove struck
Adica baiatul bunbig grin
Tipologia visatorului8-devil)

| Silvia a răspuns:

Pai...mai mereu am fost atrasa de baietii...nu prea bunibig grin. Dar cred ca merge daca gasesc unu` care sa le imbine pe amandouaday dreaming.

| fluturas a răspuns:

Rai dar buni smug

| larrii a răspuns:

Depinde in ce sens smug laughing buni love struck

| wanda a răspuns:

Pai nici rai ca sa imi tranteasca una cand ii zic ceva
dar nici tipu ala cuminte de zici ca e o marioneta si e atat de "dulce" incat iti e greata...
teci raspunsul meu este... undeva pe la amijlocbig grinnici rau nici bun

Răspuns utilizator avertizat
| Aia cu cap mare a răspuns:

Rai intr-un fel sh buni in altu' laughingsmug
Sa fie de treaba, amuzant, tupeistlaughing, fain [logiklaughing]
si nu stiu.va anut cand "il gasesc" laughing)

| →s ♥ ą← a răspuns:

Buni. sunt cuminti. nu inseala, te iubesc sincer pur si simpluu:X ass alegee baieti buni:! X:X

| betty17 a răspuns:

Tind sa cred ca imi plac baietii buni pentru ca iti ofera mai multa siguranta, dar inimii nu ii poti porunci si fara sa vrei poate sa iti placa de un baiat rau.iti zic asta pentru ca am fost intr-o situatie de genul astatongue

| MiSskAt-xx a răspuns:

Hmm thinking Nu`mi plac baietii fricosi, care nu stiu cum sa faca sa fuga mai repede cand sunt amenintati. laughing O fata simte nevoia sa fie protejata de prietenul ei. Imi place sa fie mai tupeist, dar cu masura. Adica sa stie cum sa se comporte in fiecare situatie. Prefer baietii buni, sa fie iubitori, sinceri, fideli si deschisi comunicarii, dar putina nebunie nu strica! love struck

| Xcat:)^^ a răspuns:

Buni.Pentru ca ei stiu cum sa iubeasc cu adevarat si sunt cuminti^^Nu cred ca as face fata unui tupeist care se ia de toata lumea de pe strada pentru ca se uita la minelaughingNu imi plac baietii smecheri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, sa fie baietii; ma multumesc cu astawinkingwinking. Cand esti baiat, sti ceea ce vrei sa fi, si nu ajungi un poponar sau smecher de rasu` lumiiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii baieti. Nu stiu ce intelegi tu prin " baiat bun" si "baiat rau"
Pentru mine: Baiat bun = baiat dominat, pe care'l poti manevra cum vrei. Baiat rau = Baiat care domina, mult prea egoist pentru aceasta lume, isi bate joc de oameni si pe strada etc. Sau in alta varianta : Cel ce se imbraca " cool" daca danseaza intr-un club si mai bine, dupa care saliveaza toate, daca are si bani cu atat mai bine.
Nu imi plac nici cei rai dar nici cei prea buni. Ar trebui sa aiba cate putin din toate. Sa stie ce este respectul, sa se faca respectat fara a speria, sa nu se dea ce nu poate fi.
Sper ca te-am lamurit laughing Pe curand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi uh fata sa fie baiat ...ca e bine daca e baiat, da uh fataa sa fiee rau ca daca nu e monotol fataaa... da nu tu fata ca daca e rau a 2 zi ma impusca da tu fata daca e bun ma inepuneste cu intelepciunea si logica lui deparca as avea suvite blonde.Nu stiu fata da sa stii ca mai facut sa plang fataaa.ca ma mananca spatele fata.si daca ma intreaba pisy raspunsul la intrebarea asta fataaa.eu ce fac? gata stergeooo fataaa. da mai bine mutate. di oras. ce zic eu din oras. din judet.auzi judet din tara.mai bine dic continenst. uuhhh du-te pe marte ca daca ma intreaba pisyy raspunsul la intrebarea da fataa a 2 zii nu mai existiii.CLAR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buni, dar nu "de pus in rama". happy