| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete big grin

Cum va plac voua baietii?

Bine facut,patratele, pectorali.

Sau normal?

Argumentati!big grin

18 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Eu ii prefer pe cei normali, nu vreau nu stiu ce vedete de la Hollywood. Nu pot sa cer perfectiunea, cand nici eu nu sunt perfecta. happy

| deeea28 a răspuns:

Cand vad prin reviste tipii aia bine facuti si plini de muschi zic...waw, super tare, super ok. Si daca sunt si mari asa in muschi si par super periculosi e si mai si. Dar sa revenim cu picioarele pe pamant. Da, sunt frumosi, arata bine, dar eu nu vreau o poza in pat si nu vreau senzatia ca stau in pat cu o papusa masculina. Vreau ceva sa ma lege de realitate, care sa para si frumos si real. Baiatul meu a facut atletism la viata lui. Arata ok. Acum are si ceva burtica, dar mie tot imi place, e chiar sexy asa. Si fiecare are un punct slab. Pentru mine poate tipul sa arate oricum, daca are un fund pleostit nu e tocmai ok. Am o sensibilitate pentru fundul bombat, bine facut. Acum depinde probabil de fiecare in parte, dar clar optez pentru tipii normali, echilibrati din punct de vedere fizic. Nu-mi plac grasii in nici un caz, dar nici cei plini de muschi. Ala e bun de pus in rama sau de bodyguard, in nici un caz pe post de iubit. Ca sa nu mai zic ca obsesia pentru a fi plin de muschi ascunde de obicei o obsesie pentru compensare. Adica tipul crede ca o are mica si atunci incearca sa atraga cu altceva. Ori asta nu e tocmai ok nici pentru el, nici pentru tipa cu care e.

| zurick a răspuns:

Salut,dragule happy
O sa fiu scurta...
O obsesie de a mea este pentru ochii negri happy
Daca-l gasesc pe cel cu ochii negri, nu-mi mai doresc nimic.Pa,pa.

| OoBunnyoO a răspuns:

Normal, nu imi plac baietii foarte musculosi, prefer sa simt ca pun mana pe ceva nu pe un pachet tare de muschi. Prefer mai mult sa fie inteligent si sa pot discuta cu el.

| unknøwn a răspuns:

Orice fată vrea un băiat bine făcut.
Fata aia care spune că nu vrea, minte.
Dar asta nu înseamnă că nu-i acceptă pe cei normali.

Răspuns utilizator avertizat
| HDeNiSaR a răspuns:

Băieţi care au minte!winking

| BlueViP a răspuns:

Un baiat care sa poata sa ma protejeze, imi plac baietii cu bratele si mainile mari, ma simt mai bine in bratele unui astfel de baiat, de preferat putin mai inalt ca mine, patratelele nu sunt necesare. Partea fizica e mai putin importanta, important e caracterul.

| Dlkee a răspuns:

Degeaba are el patratele, pectorali si tot tacamul daca nu ne iubeste, sau ne insala, si nu conteaza frumusetea exterioara ci cea interioara. ORicum ar fi, noi o sa il vedem perfect. trebuie sa aiba acel ceva, si degeaba are tot tacamul daca fata e in "reparatie". Corpul nu conteaa dupa parerea mea, si nici nu as vrea sa aiba patratele ( dar din pacate are) sad nu as vrea pentru ca sunt multe c.u.r.v.e. care saliveaza. asa ca. in concluzie, baietii ar trebui sa nu se mai preocupe de aspect ci de noi, sa ne arate cat insemnam pentru ei. happy Degeaba ai patratele daca esti prost bata :p

| AnneღU a răspuns:

Pentru prima vedere e logic ca e atractie fizica, deci ar conta daca e bine facut si arata binee de toothee hee {bine inteles(ca fata) sa ai si tu fata de el laughing } Dar dupa o perioada, m-as indragosti de caracterul lui, care ar trebui sa fie cam asa : sincer, respectuos, romantic, CALM si dispus pentru o relatie lunga. Altfel, degeaba arata bine, daca m-as simti in plus alaturi de el. O relatie se bazeaza pe sinceritate, incredere, iubire si multe alte lucruri morale, nu frumusete! tongue

| Aeri a răspuns:

Normal.
După cum am mai spus : degeaba ai corp de diamant dacă ai suflet de gheață.

| minda23 a răspuns:

Nu trebuie sa aiba corpul bine facut ca sa-mi placa de el, ar trebui sa aiba mai multe calitati decat aspectul fizic.

| DianaAndreea90 a răspuns:

Poate sa fie cel mai sexy barbat din Univers, dar cat timp ce comporta ca un mitocan, nu are pic de educatie si maniere si mai e si prost de moare, este egal cu 0 in fata mea. Asta e doar parerea mea. Ca sa revenim la intrebarea ta, este normal sa ne placa barbatii cu patratele si bine facuti, dar asta nu inseamna ca o fata trebuie sa arata ca o vaca, iar asteptarile ei sa fie mari in privinta fizicului unui barbat. Pe mine ma atrage mai intai barbatul prin felul de a fi, prin caracterul lui, modul de exprimare, mai multe...in fine, iar apoi fizicul happy. Am spus, daca are un comportament super ok si mai are si un fizic acceptabil (sau bine lucrat poftim), sa nu exageram...este si mai bine happy

| AlinaBuc a răspuns:

Evident cu un trup lucrat. sunt mult mai sexy

| AlinaBuc a răspuns:

Vorbiti de parca toti baietii cu muschi sunt rai, afemeiati si prosti. asa spun toti baietii care ar vrea sa arate asa si toate fetele care nu au parte de ei. marlani se gasesc si in categoria celor cu corp flascait asa ca lasat placa asta de 2 lei. iubitul meu are muchi si este un baiat super ok si culmea foarte inteligent. nu e un defect sa faci sala si sa te intretii ba din contra.

| anonim_4396 explică (pentru AlinaBuc):

Ai inteles gresit. Nu se punea problema ca aia cu muschi sunt prosti ci ca in cazul in care e prost degeaba are muschi. Intelese-si sau vrei sa-ti desenez?

| DienutzaLove23 a răspuns:

Cu patratele.Sunt foarte sexy!

| IoanaaMariaa a răspuns:

Eu una consider ca un barbat cu pectorali, plin de patratele este un baiat plin de el si da in genul hetero. Un barbat adevarat trebuie sa fie bine imbracat( casual), sa aiba personalitate si sa existe acel ceva pe care le atrage intotdeauna pe fete. In asta consta sau parul sau zambetul sau ochii, dintii, mainile etc happy.