| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! Va plac baietii mai mici ca voi [maxim1-2 ani]? Argumentati De ce da sau nu!

Răspuns Câştigător
| Alina_7937 a răspuns:

Sincer, mie imi plac baietii mai mari, si la varsta si la inaltime. Dar daca as cunoaste un baiat dragut care chiar merita, de ce nu? (conditia este sa fie mai inalt decat mine, daca nu, sincer, nici nu ma gandesc la el ca la un posibil prieten)

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută, dar sunt persoane care preferă "mai crud"!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Varsta biologica nu are asa multa relevanta, la urma urmei, varsta psihologica e cea care conteaza.Prin urmare,'mai mic' nu inseamna neaparat si mai prost, din oricare punct de vedere.happy

| Ирина19 a răspuns:

Da, pentru ca intru-un fel ii ajutam sa creasca si sa fie mai destepti un pic, adic sa cunoasca viata mai bine

| Dєєค a răspuns:

Mie una nubig grin imi place ca prietenul meu sa fie mai mare cu 1-2 ani pentru ca dupa parerea mea a avut mai multe prietene si stie mai bine sa se comporte cu o fata.

| LoOran_1745 a răspuns:

Clar NU! Prietenul meu este mai mare cu 7 ani si ne intelegem perfect, depinde de fiecare fata...

| 1anisoara a răspuns:

Mie nu imi plac baietii mai mici ca mine, deoarece nu prea stiu toti sa se comporte cu o fata. Ei considerand ca toate fetele trebuie sa se comporte cum vor ei.