| IustinaSiAtat a întrebat:

Intrebare pentru fete : Voi cum cuceriti un >baiat?:

3 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Sincera sa fiu, doar ma port natural, ca si cum nu sar fi intamplat nimic. Daca imi place un tip ma port asa indiferent ca sa ii fac treaba mai grea.

| dededydy a răspuns:

Pai mai intai ma imprietenesc cu el si ajugem sa fm prieteni buni pentru al putea cunoaste, dupa aia ii intreb daca vrea sa fim mai mul decat pr si mai departe.

| AmY_1965 a răspuns:

Pai.nu sunt cine stie ce expert in chestii de astea dar eu deexemplu,daca imi place un baiat,ii zimbesc mereu, rad de fiecare gluma pe care mi-o sune, ma port cu el dragut.Fiind ca cand incerci sa fii mai rasfatata uneori faci unele exagerari.Baietii apreciaza fetele care se comporta mai natural! Sper ca te-a ajutat.succes:*