| FamousGirl4 a întrebat:

Heii TPU!
Pentru baieti: voi cum cuceriti o fata?
Pentru fete: cum cuceriti voi un baiat?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Cum cuceresc o fata?

Refuz sa ma dau in spectacol sau sa ma rup in figuri, pur si simplu prin comportamentul meu.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am pus niciodată problema de " a cuceri ". Sună prea banal, cocălăresc, aiurea, penibil şi de prost gust. E la fel de idioată ca faza cu " agăţatul ". Da, e bună când mergi într-un club şi ai chef de o aventură de o noapte, spui 2-3 replici şi piţipoanca e a ta pentru o noapte.

| Urpaniel a răspuns:

"Cucereşti"?
Un sfat simplu, nu mai încerca să te comporţi de parcă fetele sunt un obiect pentru care trebuie să ai o strategie să-l ai.

| FamousGirl4 explică (pentru Urpaniel):

Sunt fata. Si era doar un sondaj. Nu am nevoie de astfel de sfaturi "simple" din partea unora care nu reusesc sa citeasca o intrebare de la cap de la coada. Am zis eu ca vreau sfaturi?happy

| Urpaniel a răspuns (pentru FamousGirl4):

Realizezi că mă adresam băieţilor într-un mod de la 1 la 1, nu? Te rog, doamne, dacă eşţi aşa grea de cap nu mai apăsa pe răspunde, chiar te rog.

| FamousGirl4 explică (pentru Urpaniel):

Tu realizezi ca nu are nici un sens ce zici nu? Banuiesc ca esti baiat. O femeie trebuie cucerita, iti dai seama ce zici? Cu obiectele tale, esti tu obiect fara cap!

| Urpaniel a răspuns (pentru FamousGirl4):

Insinuam că e mai bine să fii tu însuţi, mai înainte ţi-am spus că dacă eşti grea de cap să nu răspunzi şi tu ce faci? Pierzi argumentul şi începi cu jigniri?
"O femeie trebuie cucerită" Nu te gândi că fetele sunt atât de speciale şi greu de "obţinut", să spune doar că...am câştigat loteria genetică, dacă le-ai vedea prin ochii mei ai realiza ce sunt toate, nu o să termin fiindcă e o remarcă misogină.

| cristif a răspuns:

Scot sabia gedai din teaca de piele si ea ramane uimita de marimea pe care o detin(mandru fiind).iar ea sare la handjob fara a mai apuca sa traga aer in piept.

| DannySh a răspuns:

In primul rid trebuie sa creez relatii bune cu acel baiat, chir de prietenie! si nu voi astepta ca el sa faca primul pas, dar voi spune totul ce cred..si chiar aceste relatii de iubire pot fi reciproce, sper ca te-am ajutat happy

| johnybm a răspuns:

In cazul baietilor, o fata o cuceresti prin vorbe dulci, fapte romantice, oricarei fete ii place aceasta, si facandu-i pe plac, este posibil sa nu ai noroc la prima aleasa dar cu timpu iti va aparea in viata persoana de sex opus care se va potrivi in mare parte cerintelor cautarii talebig grin