| iubitica1 a întrebat:

Intrebarea aceasta este doar pt.baieti!laughing
Daca va place de o fata ii pune.ti o porecla ciudata?laughing
crying
:+

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hello!

Imi pare rau sa-ti spun asta dar urasc chestiile de genul "broscuta","pufulete","iepuras","pisoias","printesa","gogosica" etc.

Nu stiu, mi se par oarecum... penibile.
Probabil ca doar i-as alinta numele daca ar fi posibil. *unele nume nu pot sa fie alintate *

Succes!

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu, in niciun caz.

| Staind a răspuns:

Nu te place.

| Sideckik1 a răspuns:

Depinde de porecla. Daca stii cai place mai ales in cadrul unui grup. Gen Minion si alte chestii dragute. Depinde si de ea cum arata oricum nu porecle seci de taran gen pufulet wtf? Ceva dragut si da imi place sa pun porecle si mereu fetelor le place cand le pun porecle gen Enemy sau Minion sau Gălușca stii tu chestii amuzante si dragute. Iti trebuie si un pic de creier. Si daca-mi place de ea da ii pun porecla ceva dragut de pe care sa am subiect de glumit si de discutie cu ea. Stiu inteligent baiat nu? laughing