| ErrChan a întrebat:

Care sunt semnele ca te place un baiat? Pt. ca e un baiat care tot imi zambeste si mi-a pus o porecla...cam ciudata... oricum nu v-o zic asa ca plz care sunt? funda urgent

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Daca tot timpul incearca sa stea cu tine sau incearca tot timpul sa iti capteze atentia atunci sunt sanse mari sa te placa dar daca doar iti zanbeste e altceva ( nu inseamna ca nu te place, ca sunt unii care nu isi exprima iubirea). Bafta

| ErrChan explică (pentru NemNUZ):

Se da cam mare si se lauda se da smecher si dinastea...multumesc de raspuns

| DependentaDeVise a răspuns:

Poi...dka te mai ia de gat, daca vb cu tine... daca pare interesat de ceea ce ii spui, sau chiar daca va bateti poate vrea sati atraga atentia big grin sper ca te-am ajutat

| TheLeg3nd a răspuns:

Ai grija daca ii place de tine evital pentru ca alti colegi daca vede te numeste poponar, gay etc. eu zic sa il eviti este cel mai bine ai grija te poti trezi cu o porecla aiurea in 5 minute

| ErrChan explică (pentru TheLeg3nd):

Mdaa porecla e lady gaga