| RuxiKasandra a întrebat:

Iubitul meu implineste 18 ani si nu stiu ce cadou as putea sa ii iau. Propuneri? PS: Nu poarta lanturi, bratari, ceasuri sau inele!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tricou personalizat cu o poza cu voi ceva, un urs urias de plus, tampenii din astea ca doar face 18 anihappy

6 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Camasa,ceas,parfum,tricou personalizat

| andru10best a răspuns:

O filmare cu multe urari de la cat mai muti prieteni. Bilete la un concert cu formatia lui preferata sau un weekend departe de oras.

| ღAngiießăă a răspuns:

Un tricou nike, adidas de firmă sau o tabletă un telefon, sau fă-i o petrecere şi invită-i prietenii.

| Meowe a răspuns:

Ce zici de o poza inramata cu voi doi? un parfum, sau un tricou

| edvardbora a răspuns:

Incearca sa il induiosezi cu o mica declaratie, proabil o camera la hotel peste noapte... crede-ma! va fi impresionat