| Aniela2777 a întrebat:

Jurnalele lui Stefan sunt ca si filmul?

Răspuns Câştigător
| roxy21 a răspuns:

Pai sunt Jurnalele lui Stefan cu:Inceputurile, Sete de sange, si Nesatul pe care nu le-am citit si mai sunt Jurnalele vampirilor cu: Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Intoarcere: Caderea noptii, Suflete-umbra, Intoarcere miez de noapte si mai sunt dar n-au aparut si in Romania

5 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Buna. Referitor la mesajul tau, nu am putut sa ti trimit inapoi.
Tratamentul Gerovital Anti Hair Fall se gaseste in orice farmacie.
Eu de acolo mi l am luat pe al meu happy

| roxy21 a răspuns:

Nu cartile sunt foarte diferite de film daca le citesti vei gasi foarte putine asemanari intre cele 2. funda?

| Aniela2777 explică (pentru roxy21):

Dar Jurnalele Vampirilor?

| roxy21 a răspuns:

Adica ce-i cu jurnalele vampirilor?

| Aniela2777 explică (pentru roxy21):

Pai sunt Jurnalele Vampirilor (Trezirea 1 volum, etc) si Jurnalele lui Stefan(Inceputurile vol 1.etc), Pe coperta cartilor Jurnalele lui Stefan apar cei din serial. Pe cealalta nu, sunt altii. Nu inteleg diferenta.sau Jurnalele lui stefan sunt continuarea celorlalte carti Jurnalele Vampirilor? Poti sa mi le zici in ordine toate? corect. daca le-ai ctit?