| Betyyyy a întrebat:

La 14 si ceva este rau daca am 1.57? eu cred ca sunt scundasadmai am timp sa cresc?

10 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Foarte mult de abia de la 13 ani in colo cresti foarte foarte repede daca doresti si mai repede mananca mult dar nu depasii limita si chiar nici nu fii aproape de ea si trebuie sa dormi macar 12 ore pe zi happy

| cosmin2221 a răspuns:

Chiar pana la 24 de ani

| xAvrilx a răspuns:

Poi grabeste-te! Fetele nu se mai inalta dupa 14-15 ani

| mada_9093 a răspuns:

Buna! nu e rau sa ai 1, 57 la 14 ani si stai linistita ai timp sa cresti pana la 17-18 ani. sa stii ca sportul te ajuta sa te inalti
sper ca te-am ajutat
succes!

| deadea23 a răspuns:

Buna intrebare.
Raspunsul este "da, mai ai destul timp."Daca ar fi sa te compari cu altele micute, esti mult mai mare ca ele! Asa ca fi optimista, ai timp sufiecient sa ne vezi de sus big grin

| MICHAel a răspuns:

Nu este chiar asa de rau! ai timp sa mai cresti pana la 21

| IlegalSmile a răspuns:

Nu esti scunda big grin ii potrivit nu trebuie sa fii foarte inalta big grin, mai e timp sa cresti happy
la 13 ani am 1. 45 sad si tot nu ma vait decat sa fiu foarte inalta big grinbig grinbig grin

| x4z5 a răspuns:

Cred ca o sa mai cresti vreo 4-8 cm...

Inceearca sa faci sport... voley, baschet.

| Achilles a răspuns:

Ai destul timpwinking esti cam scunda pentru. varsta ta dar mai bine decat inalta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e absolut nici-o problema.Sunt fete mai mari de varsta decat tine care sunt mai scunde, fara a avea vreo problema de sanatate.Dezvoltarea fizica la fete se opreste in jurul varstei de 17 ani, deci mai ai timp sa cresti, stai linistitawinking.