| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cam scunda. Ce sa fac ca sa cresc?

10 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
In fiecare dimineata sari de 20 de ori fara sa-ti indoi genunchiiwinking.In felul asta peste ceva timp se vor vedea rezultatele.

| FesCuDungi a răspuns:

Nu cerd ca exista metoda sa cresti! lasa natura sa-si urmeze cursulwinking

| Hikari a răspuns:

Pai nu ai cum.
Daca practici Baschetul nu te va ajuta decat maxim cu 2 cm.
Si eu am avut aceeasi problema ca si tine acum ceva timp si l-am intrebat pe doctorul meu de familie cum ma pot inalta. A spus ca trebuie sa am rabdare. Uite desi am 13 ani, am 1.72.winking
Succes!

| papusikatha a răspuns:

Basketul inalta. Depinde ce varsta ai.

| papusikatha a răspuns:

Nu esti scunda pentru varsta ta, eu am avut 1, 45 la 16 ani happy Acum am 1, 60 si am 20 de ani.

| JustDeedee a răspuns:

Sport : cum ar fi baschet sau volei...

| bkb300 a răspuns:

Basket,Voilei.

| niknip a răspuns:

Mergi la inot, baschet,

| KuKluXClannad a răspuns:

Daca asa esti de la mama natura nu cred ca poti sa faci ceva ca sa cresti. Acum depinde si ce varsta ai poate esti inca in crestere.

| Simyyy a răspuns:

Am 13 ani si am 1, 45