| pinkdark a întrebat:

La cati ani ati avut primul iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| ZOON a răspuns:

Cred ca pe la 11 ani am avut prima iubita wow acum cand imi amintesc mi se pare asa de penibil pentru ca nu stiam nici unul cum sa sarutam si chestii din astea surprinzator cica prima dragoste nu se uita niciodata pai asa e acum la 17 ani imi amintesc de ea si faptul ca nu ne aveam decat unul pe celalalt mersi pentru intrebare bye

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Bine ca nu ai intrebat la cati ani v-ati inceput viata sexuala, ca atunci ar fi aparut multe surprize.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai la 14 ani:*

| Gabitza a răspuns:

Eu aveam 15 si el 18! happy
First love... inca ma mai chinuie amintirile!

Răspuns utilizator avertizat
| MrMmmiiikkkyyy a răspuns:

Prin clasa 4 ...aia a fost prima iubire si O_o woow a tinut si 1 an cam asa ceva.smug