| KatomikaTakumi a întrebat:

Voi cati ani aveati cand ati avut primul/prima iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| Ynutza13 a răspuns:

9... Dar acum am 13 Si de abia acum simt ca iubesc cu adevarat

11 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 anihappy

| soul2soull a răspuns:

12 dar nu se putea numi iubita fiindca eram la o POSTA big grin

| serendipity8300 a răspuns:

Cred ca vreo 13 ani

| oanard174 a răspuns:

| TheBaby a răspuns:

La 12 ani am avut primul meu prieten.

| Lur656i a răspuns:

14jumate.

| AnonimNoName a răspuns:

| ringridv97 a răspuns:

Iubita cu adevarat se face la o varsta mai mare (17-18 ani), consider eu. Asa-s doar mici atractii! laughing

| LanaDelReyFan a răspuns:

10 ani dar nu a fost ceva serios

| LupulAlb a răspuns:

9big grin, si vorbesc sincer, dar acum ca am 16 ani cred ca aia a fost doar o joaca de copii.

| Papa_Angelo_Mihai_1997 a răspuns:

13 dar a fost mai mult o prosteala nu mi-a placut cu adevarat de eawinking