| anonim_4396 a întrebat:

la cati ani ati avut prima/primul iubita/iubit?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda, sanatate.

| myhaelutzza a răspuns:

La 15. Tu?

| DenisIonut01 a răspuns:

Forever alone laughing

| RAY a răspuns:

La 17 ani, la 18 am fost la athos mam spovedit nu-mi amintesc ce cautam acolo, da cautam maicute doamne ce nebun sunt, anul asta am avut 2 relatii de 3 luni in acelasi timp, ce curvar, ipocrit, nesimtit sunt, faza e ca una era la distanta alta doar i ascultam lacrimologiile

Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

La 17-18 ani am avut primul prieten, am stat cu el 3 saptamani timp in care ne-am sarutat de 3 ori, dupa ne-am despartit. Nu stiu daca ce a fost, a fost pe bune sau nu. Tin sa cred ca a doua varianta, cea cu nu.

| Kenya a răspuns:

Inca caut laughing

| NameHarris a răspuns:

La 15 happy

| Andrei258 a răspuns:

La 25 singura pana acum relatia a durat un an asa am

| Eduaard a răspuns:

La câteva luni rolling on the floor

| fanta24 a răspuns:

La 14 ani, si a tinut 3 ani. Fain timp laughing