| selly_9145 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut...adica nu pupat SARUT? Dau funda celui mai amuzant raspus! Povestiti-mi si cum a fostlaughing

Răspuns Câştigător
| Madalinaoanna a răspuns:

Intro zi eram la scoala si ma duceam spre cantina cu fetele ...am mers si deodata un tip vine la mine si ma saruta da eu:
-ce ai ma mancasi ardei iute si vri sa te indulcesti in buzele mel
imi placea si mie tipul evident ca daca nu ii lipeam una peste fata
funda?

4 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Hai sa ma fac prima de ras laughing... La 6-7 ani laughing) cu unu de 14 laughing) Si eram asa de prostutza, tot ma gandeam ca am bebe, si eram foarte speriata si nu stiam ce o sa se intample, si o luam pe soramia la intrebari rolling on the floor) Dar noh, sper ca nu a fost asa de stanjenitor acel sarut, pentru ca nici macar nu mil mai amintescoh go on

| dydylush a răspuns:

Poi cred ca la 14 anilaughing. Eram un ceea mai buna pr a mea pe strada si apoi au oprit doi baietii la noi la poartalaughing.am vb vr`o cateva zile cu ei la tel. dupa ne-am combinat cu eichatterbox.Am plecat totii 4 sa ne plimbam prin sat si ne-am asezat totii pe o banca si ne-am sarutatlaughing.a fost un sarut asa pasionallove struck nici nu mai ma lasa sa respirlaughing.km atat.dar nu ne-am iubitlaughing. dupa vr`o 2 sap ne-am desplaughing.

| selly_9145 explică:

Ionika scuze tu ai cel mai amuzant rasp.dar nu ai funda in dreptul tau...adica mie nu imi apare funda si nu pot sa iti dau fundacrying

| Deea2011 a răspuns:

La 12 ani laughing Eram in casa la un prieten comun a venit spre mine, eu am dat inapoi, aproape ca fugeam. M- a prins de mana si m-a pupat asa mai mult brutal laughing nu a fost deloc romantic primul sarutt rolling on the floor.