| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul sarut si la ce varsta?
Povestiti`mi. Fundaa pentru cea mai frumoasa poveste.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare persoană are o poveste, mai frumoasă sau nu, dar nu o afișăm, este intimitatea noastră!
Pa, pa.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ce rost are sa-ti povestim? Fiecare persoana simte ceva diferit si sauta diferit.
Trebuie sa ai incredere ca totul va fi bine, sa iti lasi emotiile deoparte si sa tee lasi purtat/a de val.
Succes!

| NuTeCred a răspuns (pentru NoSmile):

Mersi. Dar. imi plac povestile de genul. si poate prind si ceva experienta laughing

| NoSmile a răspuns (pentru NuTeCred):

Eu cred ca nu te ajuta cu nimic!
Personal, nu mai stiu ce varsta aveam. Stiu doar ca imi era teama si-mi tremurau picioarele, dar m-am lasat dusa de val, si-a iesit ''bine'' laughing
Nah, fiecare trecem prin lucruri de genul.

| Crucified a răspuns:

Nu m-am pupat niciodată. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ce te interesează pe tine viaţa noastră intimă
Fiecare are viaţa sa, prin asta dai dovadă de indiscreţie!
Te pup!

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti obligata sa raspunzi!

| Ankutzaaa a răspuns:

La mine a fost la 13 ani, a fost super, nu am avut niciun fel de "emotii" sau chestii din astea.
Sunt cu acel baiat si acum. avem 4 ani impreuna si ne e bine:X
Iar daca tu ai niste inhibitii depaseste-le..totul vine de la sine si dupa o sa adori sa te saruti:X Serios:*
Funda?:X

| BlueberyDream a răspuns:

Vreau si eu sa-ti spun o poveste, asa asta so intimplat pe 9 martie 2013 adica eri sara.a fost un sarut pe neprins de veste doar de doua secunde dar cel mai intraurea a fosta ca mam sarutat cu boyfrandul prietenei mele care inplinise 15 ani chiar de ziua acea.acum imi amintesc si ma skufund de rusine (((despre sarut a fost ingrozitor deoarece nu am avut onici un fel de atractie fata de el.ce vreau sa-ti spun ca'mi pare rau ce-am facut nu asa imi imaginam primul sarut. sfat daca'i primul sarut fal pe persoana pe care cu adevarat o iubesti.

| Ingerassh a răspuns:

Sa fiu sincera, eram un copil, pe la 9-10 anihappy...Eram in curtea scolii, era chiar ziua mea de nastere.Baiatul a venit sa-mi ureze la multi ani si stiu ca-mi cumparase un lantisor.S-a uitat la mine in ochii si m-a sarutat.Nu am realizat in momentul acela ce facusem de fapt, era ceva nou, ceva ce nu mai simtisem nicioadata:*!