| madakiss a întrebat:

La ce varsta credeti ca e normal sa ai un prieten? eu am 13 ani si am deja unul.as vrea sa aflu si parerea voastra. dar nu am de gand sa fac chestii de astea.sa ma culc cu el sau mai stiu eu...)as vrea sa stiu daca e o varsta potrivita.pentru un iubit...(fara sa ma culc cu el)

2 răspunsuri:
| georggyy a răspuns:

Pai eu am tot 13 ani big grin adica pe 8 Martie fac 14blushing si am avut 2 prieteni pana acum : unul pe la inceputul clasei a 8 a si al 2 lea acum 3 4 saptamani dar m-am despartit de el. Cum spuneai tu, chiar daca esti cu el nu ar trebui sa te culci cu el deoarece nu e bine sa iti pierzi virginitatea de la varsta asta. Parerea mea este ca pe la 18 ani ar trebui sa te gandesti la chestii dinacestea. Cat timp va iubiti totul este ok. Sunt unii care au varsta si mai mica decat a ta si au iubiti/iubite. Ai grija ce faci si sa nu intrii in belele:* KiSseSs:*

| Me,myself & I a răspuns:

E o varsta cam frageda pentru a avea un iubit, totusi e ok daca prietenia voastra e nevinovata si consta doar in plimbari prin parc sau sa va duceti la un film.