| creatza_1982 a întrebat:

La ce varsta e cel mai bine sa te dezvirginezi?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La fete între 16 şi 21 de ani. (Mai târziu e dureros, mai devreme e riscant din punct de vedere medical)
La băieţi oricând după 14 ani.

| ceco a răspuns:

La 16-17 ani

| Adya20 a răspuns:

In nici un caz de la 10 anihappy de la 17 ani e okhappyde fapt este bine daca te pastrezi virgina cel putin pana la 17 anistraight facesi iti spun eu ca nu mori daca astepti pana la 18 happy nu trebuie sa te grabesti! Prima data conteaza cu cine o faci si nu doar de dragul de a te dezvirginahappy baiatul trebuie sa fie atent din multe puncte de vedere! Conteaza atat fizic cat si emotional acea clipa, ai mare grija pe cine alegi! Eu si acum regret.si probabil toata viata voi regreta ca mi-am pierdut virginitatea cu un baiat care il urasc! Il urasc pentru ca datorita lui am pierdut ceva foarte pretios.Ai grija cui te daruiesti!

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

Cand vrei si ai buna placere.

| RaresA a răspuns:

La 16 happy

| razadeluna a răspuns:

La 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 23 de ani. Esti mai matura. Nu ramai ca o tarancuta fraiera gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista varsta ideala. Cand esti pregatita din pct de vedere fizic si emotional. Ok, asta nu inseamna ca daca ai 10 ani e ok sa faci asta.