| Byanka69Gabriela a întrebat:

La ce varsta e bine sa te dezvirginezi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o anumita varsta la care dezvirginarea este considerata ca fiind normala sau acceptabila. Fiecare fata se dezvirgineaza la momentul potrivit si aceasta poate diferi foarte mult.Deci nu se poate da un raspuns corect si clar care sa nu poata fi contestat.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand te simti pregatita.

| SkyPilot a răspuns:

Cand te simti pregatita mental. Dar nu inainte de 17-18 ani, pentru ca corpul tau nu va suporta bine schimbarile hormonale si de alta natura care apar.

| sofisis a răspuns (pentru SkyPilot):

Si eu tot asa spun. Dupa 17, 17 ani jumate, 18 incolo.

| Drolja a răspuns (pentru SkyPilot):

Deci când eşti pregătit mental, sau trupeşte, că ne-ai zăpăcit de cap.

| SkyPilot a răspuns:

Te grabesti ca fata mare la maritat si nu citesti cu atentie happy Nu e nici o graba, nu ofer eu serviciul respectiv!

| Şaptepăcate a răspuns:

La varsta la care nu iti mai pui intrebarea asta