| MaDaLyNuTzZa_3266 a întrebat:

La episodul 87 cam asa Sasuke pleaca din satul ascuns intre frunze. Nu stiti cand se intoarce inapoi? ( In ce episod) Dau funda pentru un raspuns corect! IN CE EPISOD

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

In primul rand nu la episodul 87 pleaca.
In al doilea rand Sasuke a plecat pentru putere la Orochimaru pentru a se razbuna pe Itachi(fratele sau) si nu se mai intoarce in Konoha(satul ascuns intre frunze).In Naruto Shippudenbig grinupa ce isi omoara fratele el are ca scop sa distruga Konoha deci el nu se va intoarce niciodata,e rau si plin de ura nici Naruto nu cred ca il va salva, dar sunt optimista.
Episodul in care se va intoarce pentru a distruge Konoha nu a aparut nici in anime si nici in manga, inca.