| FanMedical a întrebat:

La liceu/şcoală este adevărat că elevii olimpici premianți sunt în general nişte copii singuratici fără prieteni?

Răspuns Câştigător
| TralalalaHaiHui a răspuns:

Nu! Am media 9.93 si sunt olimpic national la romana, dar asta nu ma impiedica sa fac voluntariat, sport, sa fac teatru, sa ies in oras. Intr-adevar, multi privesc cu ochi rai si cu invidie, dar nu ii bag in seama. Parerea mea este ca trebuie ca cineva daca hotaraste sa se imprieteneasca cu un om, nu conteaza standarde, etc. happy

| FanMedical explică (pentru TralalalaHaiHui):

Dacă eşti olimpic premiant, atunci de ce te vor privi mulți cu ochi răi şi cu invidie?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asta e o intrebare prosteasca. Depinde de persoana.

| UnBroken2016 a răspuns:

Chiar ma intreb de unde naiba tot scoti intrebarile astea tampite.

| maria4343 a răspuns:

Atata timp cat tu muncit si nu ei, nu ar trebui sa te simti prost. Si iti spun din experienta. Bafta, olimpicii Romaniei, si succes in continuare tuturor!

| Emmah28 a răspuns:

Nu, nu este deloc adevarat, din contra.

| FanMedical explică (pentru Emmah28):

Cum adică din contra?
Vrei să zici că olimpicii premianți sunt simpatizați de către colegii lor?

| TralalalaHaiHui a răspuns:

Privesc cu ochi rai si cu invidie pentru ca si ei si-ar dori sa fie că mine, de nu le iese laughing) si ma uza cand ii vad ca se oftica laughing dar... Asta nu inseamna ca extrem de multa lume ma apreciaza nu numai pentru asta, cu si pentru rezultate excelente la activitati extrascolare si extracurriculare. happy

| FanMedical explică (pentru TralalalaHaiHui):

Atunci cel mai bine este să nu fi olimpic premiant?
Ca să nu beneficiezi de invidia altora.

| TralalalaHaiHui a răspuns:

Ia-o pe drumul asta, te asigur ca e greu, dar inarmeaza-te cu rabdare si bun simt! Va trebui sa strabati Everestul cu apa in termos si incaltari comode. Minunat drum! Iti garantez. Baftă, iar daca vrei sa vorbim mai multe anunta-ma happy