| utilizatoareanonima2008 a întrebat:

La liceul economic, ca tehnician în activități economice, ce se face la practică?

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Oricum o să îți spună profesorii asta în primele săptămâni( în ce consta profilul( practica), pretenții, etc.

| ionut13512 a răspuns:

Eu sunt pe profilul ăsta si merg la agenți economici (de exemplu : Cora, Auchan, Pepco ), iar acolo așez produse pe raft, ne-au arătat cum se scot prețurile care se pun la raft, am fost prin depozit, am așezat haine și am verificat termenele de expirare la produse...