| dydy1992 a întrebat:

La metin2, în ch2 văd că sunt nişte jucători la care vin animalele la ei.
Unii mi-au zis că au ceva pe ei de atrag animalele, este adevărat? Dacă da de unde o pot avea şi eu, şi dacă nu e atunci cum atrag animalele?

19 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Au hack-uri care teoretic nu sunt permise in joc. Filmeaza-i si trimite-le pe forum.happy II vor banawinking

| jokerulvlad a răspuns:

E mantia curajuzul e la mag general pe private si le cumperi cu bani reali.

| DarckPrinzzz a răspuns:

Nu e nici un hack si nic nu cad la eventuri...le cumperi de pe shop dar costa euro adevarati (ma rog monede dragon care le cumperi cu euro) si se numeste mantia curajului si cand dai click pe ea animalele, monstrii etc vin in spre tine. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| S8N a răspuns:

Au hack sau au mantii care le cumperi din itemshop.
Funda!

| ZapacitHha a răspuns:

Se numesc mantii si cad doar la eventuri s-au le-au cumparat

| George_George_1998 a răspuns:

Sall se numeste hack de lure, au v4a mod sau mantii, sunt boti dar ei se misca repede si nu vezi cand da in ei! Daca au folosit mantii lea cumparat dupe item shop.

| George_George_1998 a răspuns:

Fghfghgf

| iiiBullbOy a răspuns:

laughing) depinde pe ce metin pe privat le cumperi de la shop sau pe ro. poat avea si hack! dar pot si sa doneze (sa dea bani adevarati) ca sa le aiba

| lacikamacika a răspuns:

Se numesc mantii si cad doar la eventuri s-au le-au cumparat cu md (monede de dragon)s-au sunt hackeri la metin2 ca mine happy eu am multihack 2.2

| lacikamacika a răspuns:

Eu nu l-am cumparat nu am negociat ci am scos de pe net multihack 2.2 cu injector.hackurile nu mai merg numa cu injector. ce pacat. funda?

| ElegantClub a răspuns:

Depinde, sunt doua tipuri. Cei care au mantii care se cumpara de pe site daca este oficial metinul sau cei care folosesc hack. Daca folosesti acel hack risti ban sau te scoate de pe joc pana reinstalezi windows-ul.

| nokia1997 a răspuns:

Man se numesc manti ale curajului cu aceste mantii poti atrage toate animalele din juraul tau fara ca tu sa la strinci sau sa faci altceva de obicei le gasesti la mag general. se numesc mantii ale curajului:d sper ca te-am ajutat!big grin

| DieTooFast a răspuns:

Asculta aici. se numesc mantii care atrag monstrii sau animalele daca vrei sa le ai trebuie sa le cumperi de pe net la item shop. funda?

| johnnyalexander a răspuns:

Nu mai vorbiti ma nu e niciun hack sunt mantii [cine a jucat.joaca pe private stie bine aceste lucruri]

| carlossinos20 a răspuns:

Ba ori avea manti [nu cred...] ori hack [da!]

| valentin1441 a răspuns:

Pe metin2.ro se intampla asa ceva numai cand un player cumpara in bani adevarati mantii(cu acestea poti aduce aceste animale la tine) dar pe serverele private se cumpara cu yang

| ioExEcnut a răspuns:

Exzista 2 posibilitati

1.Booti (boti sunt lasati de comunitatea metin2 ro pentru a face bani. Ei fac bani lasind aceei boti sa farmeze din tot ce au adunat o parte vand in metin2 o parte comercializeaza online se comercializeaza si yang. Cand intri in metin2 sunt anumiti playeri care iti trimit pm-uri in continu ca iti dau yang in schimbu unei plati ) sau
2.Manti.Mantile le obti la anumite eventuri sau daca nu le cumperi de pe intemshop o mantie atrage toate animalele, monstri. din arie (adica toate animalele care le vezi pe radar)

| ioExEcnut a răspuns:

| radutedy a răspuns:

Au hack sau au mantia curajului care se poate cumpara de pe site cu md