| HaribboDreamer a întrebat:

La petrecere in pijamale ce sa facem (eu si inca 4 colege)? TPU astept raspunsurile voastre happy

Răspuns Câştigător
| Teiubescinsecret a răspuns:

Pai sa va distrati normal happy. Pentru inceput niste jocuri, cum ar fi adevar si provocare, niste batai cu perne, apoi cand se intuneca urmariti niste filme horro gen masacrul din texas sau mirorr, distrativa asa prietenia voastra va deveni si mai de nedespartit happy... sper ca te-am ajutat un pic happy

2 răspunsuri:
| EchoDemon a răspuns:

Jucati adevar si provocare, va uitati la un film, vorbiti de ceva interesant, spune-ti povesti de groaza, va machiati cu ochii inchisi, va bateti cu perne, va faceti unghiile, comandati o pizza. Sper ca te-am ajutat.

| mejustme99 a răspuns:

Jocati adevar si provocare, mancati ciocolata, ascultati muzica, NU vorbiti de scoala, bateti-va cu perne si cel mai important: vorbiti despre baieti laughing))))