| CarameleCuLapte a întrebat:

o sa dau o petrecere in pijamale cu sora mea si cu verisoara, dati-mi un program ce sa facem, credeti ca ar fi bine sa doarma verisoara noastra la noi? P.S. eu am 12 ani, sora mea 10, iar verisoara are 8 ani, astept raspunsurile, dau funda!

1 răspuns:
| Alexandraaaa08 a răspuns:

Ar fii frumos. Ati putea juca carti, sa va uitati la un film si sa mancati floricele, daca aveti toate telefon si un joc comun puteti sa faceti intrecere care are scorul mai mare de exemplu eu ma joc cu sora mea Zombie Tsunami laughing