| iiooaannaa26061994 a întrebat:

La voi in liceu se tine sau sa tinut balul bobocilor? ce probe ati avut/aveti? cine o sa cante? ati invitat ceva artist sau trupa?

2 răspunsuri:
| omuletulofficial a răspuns:

Da,sigur.
Chemi pe cineva care canta sau danseaza ca si personalitate sa incinga atmosfera.

| KhaleesiD a răspuns:

Da, eu deja am avut de 2 ori fiindca sun in clasa a 10-a si am avut in a 5-a si in a 9-a.
Probe: Ii dai la o pereche (baiat+fata) o banana si trebuie sa manince din 2 porti diferite; trebuie sa mearga cu o lingura in gura si in lingura le pui un mar sau un ou; intrebari de inteligenta; trebuie sa danseze pe dansuri diferite; trebuie sa cante.
Muzica: noi am avut la scola un Dj.