| AdiDesktop a întrebat:

Lasagna aia de un kg din Lidl are carne cruda in ea? Scria 15 minute la cuptor pe ea, e suficient sa se faca carnea asa sau e putin preparata?

1 răspuns:
| Anee1667 a răspuns:

Carnea din interior nu este cruda.15-20 de minute sunt suficiente pentru a se face, daca tu simti nevoia sa o lasi ceva mai mult poti bineinteles insa cel mai probabil nu mai mult de 30 de minute altefel o sa se arda. Repet carnea din interior nu este cruda.