| GokuUltraInstinct a întrebat:

Locuiesc in Brașov, și vreau să îmi cumpăr o țigară electronică, am 16 ani, dar nu știu de unde să îmi cumpăr...

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In mall
Sau cel mai simplu de pe net. Și nu te întreabă nimeni câți ani ai.

| GokuUltraInstinct explică (pentru Bondarel99):

Vreau sa comand de pe eMag, ești sigur că nu mă întreabă nimeni câți ani am?

| Bondarel99 a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

Da, comanzi pe adresa ta de acasa si pachetul vine prin curier, trebuie doar sa fii acasa ca sa il ridici si sa platesti sau poate plati altcineva in locul tau. Pe curier il intereseaza doar sa primeasca banii si atat.

| GokuUltraInstinct explică (pentru Bondarel99):

Dar de obicei când comanzi ceva, după te suna, nu?

| Bondarel99 a răspuns (pentru GokuUltraInstinct):

Când comanzi Primești un mail de confirmare, apoi un mesaj pe telefon in care îți spune cam in ce zile îți va fi livrata comanda, de obicei in 2 zile. Apoi cand pachetul ajunge la curier vei primi mesaj cu intervalul orar in care îți va fi livrat pachetul. Cand curierul e in drum spre tine o sa te sune ca sa știe exact unde sa vina și sa ieși sa ii dai banii.
Am făcut multe comenzi, unele când eram minora și îți spun sigur ca pe nimeni nu interesează câți ani ani, mai ales pe cei de la eMAG, ei vor doar sa fie cineva acasă ca sa-și primească banii.

| ShadowBest a răspuns:

Mergi in oras si vei gasi un magazin cu diverse acolo sunt si daca intreaba pentru cine cumperi raspunzi ca pentru cineva, ok?