| IAmNobody a întrebat:

Locuieste cineva in Londra? Are scoala cineva acolo sa imi poata spuna si mie ce fel e la liceu... daca e mai grea materia ca la noi sau mai usoara? Va rog frumos! Multumesc anticipat. Funda laughing))

3 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

În primul rând trebuie să stăpâneşti limba engleză foarte bine.
Materia ar trebui să fie cam aceeaşi happy

| TeckTonik997 a răspuns:

Am un prieten in Anglia de pe a9-a, a fost in clasa cu mine, printre ultimii iar acum este printre primii, si nu, nu s-a apucat de invatat ca e sportiv, deci scoala e varza. E in Manchester, da nu cred ca e vreo diferenta in materie de invatamant

| emmaemilia a răspuns:

E mult mai usoara materia happy