| brunett3 a întrebat:

M-am apucat si eu cs...sunt incepatoare.laughing
E chiar fain.imi puteti spune mai multe lucruri despre jocul asta plss :O3?
Orice e bine venitbig grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite aici joc adevarat nu vechitura aceea de counter strike: http://www.youtube.com/watch?v=_FJeUA5rj68 enjoy it.

| Danyel a răspuns:

Super jocul, joc de foarte mult timp.Incearca sa descarci un cfg bun ca sa joci mult mai bine.

| DBlack a răspuns:

Am jucat si eu cs, ceva ani buni. pentur un incepator, sau incepatoare. nu sunt prea multe chestii de spus. iti recomand sa joci mult timp pe respawn. ca sa iti dezvolti reflexu si sa capeti ceva skill. ii fain, da jocu ala ii ca un drog.

| QaTaLyNN a răspuns:

Free.LaLeagane.Ro, te astept >big grin

| alexx_2137 a răspuns:

Da.e un joc misto.si eu mai joc din cand in cand...un sfat:invata intai sa joci cu boti si dupa aia te bagi pe servere.ca sa nu rade aia de tine un. uite un server misto cs.gamerarea.ro asta dupa ce inveti sa joci.ne vedem acolohappy