| anonim_4396 a întrebat:

M-am dat cu Albastru de metil (par verde ) si Violet de gentiana ( mov ) si Tinctura de castelani (roz), dar vreau sa incerc altceva. Mai stie cineva ceva produse naturiste care sa coloreze parul? XD

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Arunca aici o privire http://vopseapepar.wordpress.com/
Culoare este semipermanenta, nu contine amooniac si nu ataca parul in nici un fel, sunt produse in anglia si eu le folosesc de cativa ani... daca vrei iti pot comanda si tie cand imi mai iau eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lamaie = rosu daca esti bruneta, blond daca esti putin blonda.

Miere lasata in apa distilata 1h = blond daca esti blond inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai stiu ...numa vopsea da nu e naturista.laughinglaughing