| Balanica12 a întrebat:

M-am indragostit de o fata dintr-un grup pe care-l am, mi-am dat seama de chestia asta acum de curand. Ea imi da tot felul de semne ca ma place si ma pupa, musca, ma ia in brate...etc. Eu nu stiu ce sa mai spun ea e o fata exceptionala, dar prietena ei o influenteaza prost asta zic eu. Daca o abordez altfel imi e ca se strica prietenia si nu numai si grupul. NU stiu ce sa fac tati, ajutorrr!

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Stai chill, tati.
Uite cum merge treaba... tipei asteia, din cate zici tu, ii place de tine si tie iti place de ea.Bon asa.
Mai asteapta ceva timp sa vezi cum decurg lucrurile,daca se distanteaza de tine din cauza prietenei ei, sau daca iti da semnale ca te place in continuare.
Dupa aceea poti sa-i spui ce simti pentru ea si, daca ea nu simte la fel, puteti sa ramaneti prieteni. Oamenii care trebuie sa stea langa tine, or sa stea intotdeauna.