| AlexandraDianca a întrebat:

M-am vopsit cu violet de gentiana si mi-a iesit verde! Mentionez ca am parul saten inchis si nu am pus albastru de metil. Inca nu m-am spalat fupa ce am aplicat, dar exista vreo posibilitate va suvita sa iasa mov dupa uscare (nu m-am uscat bine inca)?

4 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Depinde si cat ai lasat pe par substanta. Stai calma, si verdele arata binelaughing.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey laughing puppy dog eyes cam slabe sanse laughing se poate schimba dar totusi de la verde la mov laughing thinking e cale lunga puppy dog eyes insa, chiar daca ramane verde sunt sigura ca da foarte bine pe saten love struck
Te pup puppy dog eyes

| adry2001 a răspuns:

Sansele nu sunt prea mari, dar cum au spus si ceilalti, iti va sta bine si cu verde.

| AlexandraDianca explică:

Pana la urma a iesit mov intens! Multumesc pentru sfaturi! :*