| prizeFTW a întrebat:

Mă bucur că s-a terminat anul şcolar,dar mi-e dor de colegi! Majoritatea se mută din clasă,chiar cei la care ţin cel mai mult.Mă doare foarte tare când îmi aduc aminte de ei, ce să fac? O să fie foarte nasol fără ei în clasă... Chiar doare!

Răspuns Câştigător
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, mie imi pleaca prietenele cele mai bune! imi pare rau pentru tine dar trebuie sa tineti legatura! vb la telefon, iesiti afara impreuna, va vizitati unul la altul acasa si organizati petreceri impreuna. eu maine fac petrecere in pijamale daca vrei sa vii si tu?

| prizeFTW explică (pentru BomBonicaThaa2000):

Sunt băiat... şi nu mersi laughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbările fac parte din viață, trebuie să accepți situația și să mergi mai departe!
Pa, pa.

| prizeFTW explică (pentru Legiuitoarea):

Probabil că ai dreptate. Dar este greu de acceptat!

| Piratul10 a răspuns:

Iti recomand sa faci ca si denisuka sa iei facebookul lor numărul lor, adresa de mess, unde locuiesc si sa va intalniti sa vorbiti sa tineti legătura.