| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in partea stanga jos cand stranut rad sau fac ceva efort desii nu trebuie sa depun efort mare.
joi am fost la aerobic si de atunci ma tot doare ca si cand m-ar durea splina sau ar incepe sa ma doara desii nu e chiar la fel durerea e mai mica.ce ar putea fii?:-s

3 răspunsuri:
| DianaPrepelita a răspuns:

Si eu am acceiasi problema, numai ca pe mine nu ma doare cand stranut, dar daca merg mai mult ma doare tare. E splina sigur, sau poate sa radieze de la splina. Eu am fost la doctor si a zis sa nu fac efort

| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Eu nu ma pricep dar si mie mi s-a intamplat nu e ceva rau ai facut doar febra musculara chiar daca nu ai depus mult efort se mai intampla. funda?

| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Si eu am avut e doar febra musculara chiar daca nu ai depus mult efort.