| anonim_4396 a întrebat:

Ma doare in partea stanga jos cand stranut rad sau fac ceva efort desii nu trebuie sa depun efort mare.

joi am fost la aerobic si de atunci ma tot doare ca si cand m-ar durea splina sau ar incepe sa ma doara desii nu e chiar la fel durerea e mai mica.ce ar putea fii?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Nu imi este clar ce inseamna "stanga jos", oricum o durere care tine de atatea zile trebuie sa te alarmeze si sa te trimita la medic.
http://www.i-medic.ro/simptome

| alina1990 a răspuns:

Http://www.desprecopii.com/......minale.htm

http://www.unica.ro/......tanga.html

cu atat te pot ajuta. doctumenteaza-te putin si cere sfatul unui medic.