| 5SOS a întrebat:

Deci eu nu stiu ce am, de fiecare data cand depun putin efort fizic incepe sa ma doara pe partea dreapta a burtei in lateral, am auzit ca apendicita se face pe partea stanga nu-i asa? Si pe mine ma doare acolo unde sta si apendicita dar in partea dreapta! Ce credeti ca am? Aveti si voi? Scz de categorie, e cea mai accesata!

Răspuns Câştigător
| ganjafarmer1911 a răspuns:

Din cate stiu eu apendicul e in partea dreapta. si pe mine ma doare cand fac efort dar stau putin si ma odihnesc si imi trece dar nu de fiecare data ma doare. daca la tine durerea este constanta ar trebui sa consulti un medic. bafta

4 răspunsuri:
| baiatulxboyx a răspuns:

Apendicita stiam ca e in partea dreapta... Eu zic sa le spui parintilor sa te duca la medic.

| kenzo_3134 a răspuns:

Daca bei apa si dupa alergi.te doare apendicita.care e in partea dreapta nu stanga.

| aLeEmo a răspuns:

Si mie la fel in special vara da nu stiu de ce sad