| Ion_3739 a întrebat:

Ma enerveaza persoanele care pun intrebari de genul (Ce face cetateanul turmentat din metin 2?), ele pun aceste intrebari deoarece nu au ce face. Voi, cei care verifica intrebarile de ce le publicati? Fara ele cu mult mai repede ti-ar raspunde cineva la o intrebare cu adevarat importanta.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nimeni nu verifică întrebările pentru a mări viteza de postare a lor. Pentru asta sunt butoanele de raportare de mai jos de locul de unde se răspunde. Pentru ca utilizatorii responsabili ai site-ului să atragă atenţia asupra acestor tip de întrebări. Dacă într-adevăr întrebările ar fi verificate înainte să se posteze, atunci nu ar avea ce să caute nicio întrebare legată de teme.

2 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Numai nervii se enerveaza, ma intreb tu cum poti laughing

| ĄŇÐİ a răspuns:

Deci care e intebarea?