| rmx05 a întrebat:

Mooooaaa sunteti incredibili moare omu pana publicati voi o intrebare...inteleg securitate, moderatori da totusi 24 d ore ca sa fie o intrebare publicata (si raspunsurile tot cam atat)? pai in timpul asta daca stai sa cauti gasesti raspuns de 100 de ori. Zici ca sunteti obsedati serios acum.Nu puteti sa faceti ceva sa apara raspunsurile si intrebarile mai repede (asta daca tot sunteti obsedati de moderat si de cenzurat, ca pe la voi n-a ajuns partea cu pe net exista dreptul la libera exprimare daca tot tv-ul si radio si chiar si presa sunt cenzurate si controlate)...normal ca n-o sa publicati postul asta dar acum serios faceti ceva ca intrebarile sa apara pe site mai repede

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Tu te plangi cu 24 de ore, dar eu care am postat 2 intrebari in 28 decembrie 2009 si tot nu au aparut. Este normal sa ia ceva timp daca esti nou pe site. Si eu sunt pana peste cap ca apar toate tampeniile scrise de idioate sau idioati, cum ca s-a dezvirginat daca s-a sarutat si prostii de genu'...sa imprumute ceva carti de la biblioteca sau sa vorbeasca cu parintii dar sa nu polueze cu aburelile lor... Uff ce bine a fost sa ma descarc laughing Ce zici sa ne facem o alianta si bombardam tot siteul cu inrebari dintre cele mai stupide(pe care le posteaza dupa cum vezi)? Te bagi? laughing)

2 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Intrebarea ta este?

pace!

| rmx05 explică:

Intrebarea mea este de ce dureaza 2 zile ca sa fie publicata o intrebare sau un raspuns la o intrebare? va dau o sugestie, gasiti cativa colaboratori care sa aiba rol de admin, sa vada ce intrebari respecta regulametul si ce mai aveti voi pe aici si care nu sa fie sterse... da nu sa astepte cinvea 2 zile sa ii fie publicata o intrebare/raspuns. Chiar exagerati!