| FloAR3 a întrebat:

MA in skurt cu o luna o urma am inceput sa filtrezi cu un baiat, asa a durat cam 2 saptamana dupa aia el me-a spus ca are prietena care se intilneste cu ea de 4 ani si cu mine el pur si simplu vrea sa-si petreaca timpul cind ii plictiseitor, cam un fel de relatii fara obligatiuni,,, eu cam deodata am fost de acord in acum imi pare rau dam ca am facut-o, nu ma simt eu bine ca el poate sa mai gindeasca la cineva in afara de mine, ce sa ma fac? sa pun punct astfel de relatii sau sa continui asa? fundita?

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Pune punct relatiei, nu are rost sa continuati asa. Tu esti a II-a roata de rezerva, cand se plictiseste de ea, vine la tine.

| valentingb a răspuns:

Te tine pe post de "jucarie". Daca tu ai avea ceva sigur, de 4 ani, ai risca asta pentru o oarecare amanta? Pentru ca tu asta esti, amanta, jucaria lui. Cred eu, in mintea mea putina ce-i drept, ca desi nu prea stii tu sa scrii, tot vei gasi pana la urma un baiat care sa te iubeasca si sa te pretuiasca pentru simplul motiv ca il iubesti si esti cuminte. Sa ai grija de tine, pa!
P.S. Sper ca intelegi ca el se va insura cu ea pana la urma.

| sabin89 a răspuns:

Un NU hotărât relatiilor de acest gen!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Limba ta, romana, e a unui analfabet.Scrie corect ca sa te inteleg.Ce inseamna, in traducere,,, MA in skurt,, si restul...Respecta cerintele TUP.

| valentingb a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

De ce se intampla ca atunci cand vrei sa dai o lectie, sa fii corect, chiar atunci gresesti? Am patit-o si eu laughing TUP

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru valentingb):

Eu inca n-am invatat pasareasca; s-ar putea sa mai gresesc.

| valentingb a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

happy A durat un pic pana am "tradus" tot. Dar mi-e si mila de ea, nu are educatie nici in directia scolii, nici a vietii. Cine stie ce-o sa se aleaga de ea daca nu o sa aiba cineva grija de ea.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru valentingb):

OK.

| FloAR3 explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Inceteaza atita,, m-am incurcat oleaca cu gramatica pur si simplu am scris repede si de aceeasad

| mariukka a răspuns:

Spune NU

| Xao20 a răspuns:

Doar tu stii raspunsul asta.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Sa iei cateva lectii de gramatica