| Blooo a întrebat:

Ma joc city ville pe facebook dar am inceput gresit si acum am nevoie de ajutor, cum pot sa imi sterg contul si sa o iau de la inceput sau daca nu e posibil niste sfaturi pleasebig grin...

2 răspunsuri:
| Andra1024 a răspuns:

Si eu joc dar explica cum ai inceput gresit spune greselile si sa vedem ce putem face.

| Andra1024 a răspuns:

In privinta copacilor aceia salbatici nu poti sa ii mai recuperezi dar poti sa cumperi diverse tipuri de copaci din meniu BUILD de la DECORATIONS vesi gasi acolo.In privinta banilor poti sa vinzi diverse case sau ce a mai construit ea pe acolo darr nu va castiga foarte mult. Extinderea o poate face doar daca respecta cerintele de acolo ii cere de obicei un anumit nr de populatie sau acele ZONING PERMITS.NE MAI AUZIM.