| Ancutsss a întrebat:

Ma plictisesc. Ce sa fac?sigh
nu vreau sa ies afara sau sa ma uit la tv. m-am plictisit si de pc si nu stiu ce sa mai fac, mentionez ca de obicei seara ma plikt cel mai mult. pls. help me. da`ti`mi o idee. Funda! Ms!:*

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Meditează!
Şi eu mă plictisesc des,aşa că...îţi zic ce am descoperithappy
Plictiseala apare atunci când eşti trist sau ceva anume nu îţi convine,te plictiseşti atunci când nu vrei/nu ai chef să faci nimic. happy
Când ai o stare de spirit bună nu te plictiseşti niciodată.
Există lucruri de făcut(multe, chiar), dar din anumite motive...(la care trebuie să...meditezi),nu ne dăm seama. happy
Sper că ai înţeles ceva. tongue

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Păi dacă nu vrei să ieşi afară sau să te uiţi la tv at ce dracu vrei să faci? laughing scuze expresia da cum să nu te plictiseşti dacă nu ieşi pe`afara?

Răspuns utilizator avertizat
| AnytaGirl a răspuns:

Da-mi o fundita...
sa mergi in oras cu prieteni
sa te plimbi
sa mergi undeva ( de ex la munte sau bunici )
sau sa ai activitati
ca te ex sa joci volei
footbal
basket
sa mergi la calarie ( ii destul de simplu dupa ce te obisnuiesti )
sa inveti sa canti la ceva d ex la chitara
sa faci lecti de canta
sa te uiti la un film
sa faci dansuri ( de care vrei tu )
sa te duci in tabere
sa pictezi
sa desenezi
sa citesti ( reviste sau ce vrei tu )
Mananca! UITATE IN OGLINDA! LA UN FILM! LA BLOODY MERY
! INVENTEAZA U CANTEC, UN DANS! SUCCES!