| Drăăă a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu o urare de bine pentru aniversarea unui student foarte foarte stresat de la ASE?

1 răspuns:
| AlexandraBeatrice a răspuns:

Florile din luna mai să îți aducă multă iubire în suflet, sănătate, admirația celor dragi și multe dorințe împlinite!

Fie că în acest an să ai numai note de 10. La examenul care te așteaptă să îți fie ușor și să se uite Dumnezeu numai la tine și să îți șoptească...

Cu cele mai bune gânduri și speranțe că vom lua cele mai bune note, începem școala, ne băgam cărțile în ghiozdan și suntem gata să cucerim

Grădina mea e luminată de plante pe care mi le-ai dăruit. Prietenia ta e o floare.